Otteluohjelma

2018-19 Mestaruusliigan runkosarja                                                                                                                                                                                 

Nro Pv Pvm Koti Vieras Paikka
316 Ke 26.9. Team Lakkapää Savo Volley 18:30 Lapin Urheiluopisto

 

340 Su 30.9. Team Lakkapää VaLePa 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

344 To 4.10. Tiikerit Team Lakkapää 18:30 Hollihaan liikuntahalli

 

359 Ke 10.10. Hurrikaani Loimaa Team Lakkapää 18:30 Loimaan Liikuntahalli

 

320 To 11.10. Raision Loimu Team Lakkapää 18:30 Kerttulan liikuntahalli

 

362 Ke 17.10. Team Lakkapää Etta Oulu  18:30 Lapin Urheiluopisto

 

371 La 20.10. Team Lakkapää Vantaa Ducks 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

352 Ti 23.10. Savo Volley Team Lakkapää 18:30 Iisalmen Liikuntahalli

 

335 La 27.10. Vantaa Ducks Team Lakkapää 17:00 Lumon liikuntahalli

 

431 Su 28.10. Hurrikaani Loimaa Team Lakkapää 17:00 Loimaan Liikuntahalli

 

329 Pe 2.11. Team Lakkapää Akaa-Volley 18:30 Lapin Urheiluopisto

 

380 Su 4.11. Team Lakkapää Tiikerit 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

388 Su 11.11. Team Lakkapää Savo Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

326 La 17.11. Etta Oulu Team Lakkapää 15:30 Oulun urheilutalo

 

323 Su 18.11. Team Lakkapää Hurrikaani Loimaa 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

365 Pe 23.11. Akaa-Volley Team Lakkapää 18:30 Toijalan monitoimihalli

 

376 La 24.11. VaLePa Team Lakkapää 17:00 Vexve Areena

 

356 Su 2.12. Team Lakkapää Raision Loimu 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

416 To 13.12. Tiikerit Team Lakkapää 18:30 Hollihaan liikuntahalli

 

424 La 15.12. Savo Volley Team Lakkapää 17:00 Siilinjärven koulukeskus

 

401 La 22.12. Team Lakkapää Akaa-Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

434 Su 13.1.2019 Team Lakkapää Etta Oulu 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

407 La 19.1.2019 Vantaa Ducks Team Lakkapää 17:00 Lumon liikuntahalli

 

392 Su 20.1.2019 Raision Loimu Team Lakkapää 17:00 Kerttulan liikuntahalli

 

443 Pe 1.2.2019 Team Lakkapää Vantaa Ducks 18:30 Lapin Urheiluopisto

 

412 To 7.2.2019 Team Lakkapää VaLePa 18:30 Lapin Urheiluopisto

 

452 La 9.2.2019 Team Lakkapää Tiikerit 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

398 La 16.2.2019 Etta Oulu Team Lakkapää 15:30 Oulun urheilutalo

 

437 Ke 20.2.2019 Akaa-Volley Team Lakkapää 18:30 Toijalan monitoimihalli

 

448 To 21.2.2019 VaLePa Team Lakkapää 19:00 Kauppis Sports Center

 

395 Su 24.2.2019 Team Lakkapää Hurrikaani Loimaa 17:00 Lapin Urheiluopisto

 

428 Pe 1.3.2019 Team Lakkapää Raision Loimu 18:30 Lapin Urheiluopisto

 

päivä pvm vastustaja kello/tulos
la 23.9.2017 Sampo (k) 2-3
la 30.9.2017 Hurrikaani (v) 3-2
su 1.10.2017 Valepa (v) 3-0
to 5.10.2017 Etta (k) 0-3
su 8.10.2017 Leka-Volley (v) 1-3
su 15.10.2017 Ducks (k) 3-1
pe 27.10.2017 LEKA Volley (k) 3-1
ke 1.11.2017 Tiikerit (v)  1-3
su 5.11.2017 Akaa-Volley (k) 3-0
la 11.11.2017 Sampo (v)  1-3
to 16.11.2017 Valepa (k) 3-1
ke 22.11.2017 Etta Suomen Cup (k) 3-2
la 25.11.2017 Etta (v) 2-3
su 3.12.2017 Loimu (k) 3-0
to 7.12.2017 CEV-CUP Rzeszow Puola (k) 0-3
ke 13.12.2017 Etta Suomen Cup (v)  3-1
su 17.12.2017 Loimu (v)  3-0
ti-to 19.-21.12.2017 CEV-CUP Asseco Resovia Rzeszow Puola (v)  3-0
pe 29.12.2017 Hurrikaani (k) 2-3
ke 3.1.2018 Isku (k) 3-1
to 11.1.2018 Akaa-Volley (v) 3-0
pe 12.1.2018 Ducks (v)  2-3
ke 17.1.2018 Tiikerit (k) 2-3
ti 23.1.2018 Hurrikaani (k) 1-3
la 27.1.2018 Etta (v)  3-1
su 4.2.2018 Isku (v) 2-3
ma 5.2.2018 Valepa (v) 3-0
ti 20.2.2018 Leka-Volley (v)  3-1
ke 21.2.2018 Sampo (v) 3-0
la 24.2.2018 Ducks (k) 0-3
pe 2.3.2018 Tiikerit (k) 3-2
su 4.3.2018 Loimu (v)  2-3
pe 9.3.2018 Akaa-Volley (k) 3-2
la 10.3.2018 Isku (k) 3-2