Ottelut

Ke 26.9.
Team Lakkapää
Savo Volley
18:30 Lapin Urheiluopisto
Su 30.9. Team Lakkapää VaLePa 17:00 Lapin Urheiluopisto
To 4.10. Tiikerit Team Lakkapää 18:30 Hollihaan liikuntahalli
Ke 10.10. Hurrikaani Loimaa Team Lakkapää 18:30 Loimaan Liikuntahalli
To 11.10. Raision Loimu Team Lakkapää 18:30 Kerttulan liikuntahalli
Ke 17.10. Team Lakkapää Etta Volley 18:30 Lapin Urheiluopisto
La 20.10. Team Lakkapää Vantaa Ducks 17:00 Lapin Urheiluopisto
Ti 23.10. Savo Volley Team Lakkapää 18:30 Iisalmen Liikuntahalli
La 27.10. Vantaa Ducks Team Lakkapää 17:00 Lumon liikuntahalli
Su 28.10. Hurrikaani Loimaa Team Lakkapää 17:00 Loimaan Liikuntahalli
Pe 2.11. Team Lakkapää Akaa-Volley 18:30 Lapin Urheiluopisto
Su 4.11. Team Lakkapää Tiikerit 17:00 Lapin Urheiluopisto
Su 11.11. Team Lakkapää Savo Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto
La 17.11. Etta Volley Team Lakkapää 15:30 Oulun urheilutalo
Su 18.11. Team Lakkapää Hurrikaani Loimaa 17:00 Lapin Urheiluopisto
Pe 23.11. Akaa-Volley Team Lakkapää 18:30 Toijalan monitoimihalli
La 24.11. VaLePa Team Lakkapää 17:00 Vexve Areena
Su 2.12. Team Lakkapää Raision Loimu 17:00 Lapin Urheiluopisto
To 13.12. Tiikerit Team Lakkapää 18:30 Hollihaan liikuntahalli
La 15.12. Savo Volley Team Lakkapää 17:00 Siilinjärven koulukeskus
La 22.12. Team Lakkapää Akaa-Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto
Su 13.1.2019 Team Lakkapää Etta Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto
La 19.1.2019 Vantaa Ducks Team Lakkapää 17:00 Lumon liikuntahalli
Su 20.1.2019 Raision Loimu Team Lakkapää 17:00 Kerttulan liikuntahalli
Pe 1.2.2019 Team Lakkapää Vantaa Ducks 18:30 Lapin Urheiluopisto
To 7.2.2019 Team Lakkapää VaLePa 18:30 Lapin Urheiluopisto
La 9.2.2019 Team Lakkapää Tiikerit 17:00 Lapin Urheiluopisto
La 16.2.2019 Etta Volley Team Lakkapää 15:30 Oulun urheilutalo
Ke 20.2.2019 Akaa-Volley Team Lakkapää 18:30 Toijalan monitoimihalli
To 21.2.2019 VaLePa Team Lakkapää 19:00 Kauppis Sports Center
Su 24.2.2019 Team Lakkapää Hurrikaani Loimaa 17:00 Lapin Urheiluopisto
Pe 1.3.2019 Team Lakkapää Raision Loimu 18:30 Lapin Urheiluopisto

Team Lakkapään runkosarjan otteluohjelma 2017-18:

Kotiottelut:

päivä pvm vastustaja kello/tulos
ke 23.9.2017 Sampo-Volley 2-3
to 5.10.2017 Lentopalloseura Etta 0-3
su 15.10.2017 Vantaa Ducks 3-1
pe 27.10.2017 LEKA Volley 3-1
su 5.11.2017 Akaa-Volley 3-0
to 16.11.2017 Vammalan Lentopallo 3-1
ke 22.11.2017 Etta Suomen Cup 3-2
su 3.12.2017 Raision Loimu 3-0
to 7.12.2017 CEV-cup Asseco Resovia Rzeszow Puola 0-3
pe 29.12.2017 Hurrikaani-Loimaa 2-3
ke 3.1.2018 Rantaperkiön Isku 3-1
ke 17.1.2018 Kokkolan Tiikerit 2-3
ti 23.1.2018 Hurrikaani-Loimaa 1-3
la 24.2.2018 Vantaa Ducks 0-3
pe 2.3.2018 Kokkolan Tiikerit 3-2
pe 9.3.2018 Akaa-Volley 3-2
la 10.3.2018 Rantaperkiön Isku 3-2

 

Vierasottelut:

päivä pvm vastustaja tulos
la 30.9.2017 Hurrikaani-Loimaa 3-2
su 1.10.2017 Vammalan Lentopallo 3-0
su 8.10.2017 Leka-Volley 1-3
ke 1.11.2017 Kokkolan Tiikerit 1-3
la 11.11.2017 Sampo-Volley 1-3
la 25.11.2017 Lentopalloseura Etta 2-3
ke 13.12.2017 Etta Suomen Cup 3-1
su 17.12.2017 Raision Loimu 3-0
to 11.1.2018 Akaa-Volley 3-0
pe 12.1.2018 Vantaa Ducks 2-3
la 27.1.2018 Lentopalloseura Etta 3-1
su 4.2.2018 Rantaperkiön Isku 2-3
ma 5.2.2018 Vammalan Lentopallo 3-0
ti 20.2.2018 Leka-Volley 3-1
ke 21.2.2018 Sampo-Volley 3-0
su 4.3.2018 Raision Loimu 2-3