Ottelut

Ke 26.9.
Team Lakkapää
Savo Volley
18:30 Lapin Urheiluopisto
Su 30.9. Team Lakkapää VaLePa 17:00 Lapin Urheiluopisto
To 4.10. Tiikerit Team Lakkapää 18:30 Hollihaan liikuntahalli
Ke 10.10. Hurrikaani Loimaa Team Lakkapää 18:30 Loimaan Liikuntahalli
To 11.10. Raision Loimu Team Lakkapää 18:30 Kerttulan liikuntahalli
Ke 17.10. Team Lakkapää Etta Volley 18:30 Lapin Urheiluopisto
La 20.10. Team Lakkapää Vantaa Ducks 17:00 Lapin Urheiluopisto
Ti 23.10. Savo Volley Team Lakkapää 18:30 Iisalmen Liikuntahalli
La 27.10. Vantaa Ducks Team Lakkapää 17:00 Lumon liikuntahalli
Su 28.10. Hurrikaani Loimaa Team Lakkapää 17:00 Loimaan Liikuntahalli
Pe 2.11. Team Lakkapää Akaa-Volley 18:30 Lapin Urheiluopisto
Su 4.11. Team Lakkapää Tiikerit 17:00 Lapin Urheiluopisto
Su 11.11. Team Lakkapää Savo Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto
La 17.11. Etta Volley Team Lakkapää 15:30 Oulun urheilutalo
Su 18.11. Team Lakkapää Hurrikaani Loimaa 17:00 Lapin Urheiluopisto
Pe 23.11. Akaa-Volley Team Lakkapää 18:30 Toijalan monitoimihalli
La 24.11. VaLePa Team Lakkapää 17:00 Vexve Areena
Su 2.12. Team Lakkapää Raision Loimu 17:00 Lapin Urheiluopisto
To 13.12. Tiikerit Team Lakkapää 18:30 Hollihaan liikuntahalli
La 15.12. Savo Volley Team Lakkapää 17:00 Siilinjärven koulukeskus
La 22.12. Team Lakkapää Akaa-Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto
Su 13.1.2019 Team Lakkapää Etta Volley 17:00 Lapin Urheiluopisto
La 19.1.2019 Vantaa Ducks Team Lakkapää 17:00 Lumon liikuntahalli
Su 20.1.2019 Raision Loimu Team Lakkapää 17:00 Kerttulan liikuntahalli
Pe 1.2.2019 Team Lakkapää Vantaa Ducks 18:30 Lapin Urheiluopisto
To 7.2.2019 Team Lakkapää VaLePa 18:30 Lapin Urheiluopisto
Ke 13.2.2019 Team Lakkapää Tiikerit 18:30 Lapin Urheiluopisto
La 16.2.2019 Etta Volley Team Lakkapää 15:30 Oulun urheilutalo
Ke 20.2.2019 Akaa-Volley Team Lakkapää 18:30 Toijalan monitoimihalli
To 21.2.2019 VaLePa Team Lakkapää 19:00 Kauppis Sports Center
Su 24.2.2019 Team Lakkapää Hurrikaani Loimaa 17:00 Lapin Urheiluopisto
Pe 1.3.2019 Team Lakkapää Raision Loimu 18:30 Lapin Urheiluopisto